Aikataulu

Yllä olevasta aikataulusta näet kevään 2021 aikataulun ja alla näet salikohtaisen aikataulun, joka päivittyy kauden alkaessa starttiviikkojen jälkeen, jolloin tarkentuu toteutuneet tunnit/kurssit. Muistathan aina varmistaa salitilanteen ennen käyttöäsi ja yksityiset salivaraukset sovittava erikseen. Pidämme oikeudet muutoksiin.

 

..

Sali 1Sali 2Sali 3
16.45-17.15
Satubaletti 3-4v
Riikka
17.00-18.00
Bailatino jatkotaso
Petsy
17.00-18.00
Street&hiphop juniors
perustaso
Nina
17.15-18.00
Satubaletti 5-6v
Riikka
18.00-19.00
Parilattarit perustaso2
Petsy
19.00-20.00
Parisalsa perustaso
Mikko
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
Parilattarit alkeistaso
Petsy
20.00-21.00
Yksityinen salivaraus
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30-10.30
55+ Bailatino avointaso
Mikko
17.30-18.15
KiddieJam
Marita
17.00-18.00
Lattaritekniikka
Petsy
17.00-18.00
Street&hiphop pojat alkeistaso
Mikko
18.15-19.15
Dancemix 7-9v
Marita
19.15-20.15
Bailatino alkeiden alkeet
Marita
19.00-20.00
Nykytanssi TEENS
Minna
20.00-21.30
Lavatanssi jatkotaso
Janica
20.00-21.00
Street&Show 30+ avointaso
Minna
Sali 1Sali 2Sali 3
10.00-11.30
55+ lavatanssi jatkotaso
Janica
11.30-13.00
55+ Lavatanssi alkeistaso
Janica
17.15-18.00
Lastentanssi 5-6v
Laura
17.30-19.00
Lavatanssi keskitaso
Janica
17.00-18.00
Bailatino
jatkotaso
Petsy
18.00-18.30
Lastentanssi 3-4v
Laura
18.00-19.00
HipHop/Street kids perustaso
Minna
18.30-19.30
DanceMix KIDS 7-9v alkeistaso
Laura
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
Nykytanssi aikuiset perustaso
Minna
20.00-21.30
Lavatanssi alkeistaso
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30–10.30
55+ Bailatino avointaso
Mikko
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Carina
17.00-18.00
Latinmix
avoin taso
Mikko
17.00-18.00
Dancemix KIDS perustaso
Janica
18.00-19.00
Parilattarit jatkotaso
Mikko
18.00-19.00
Lavatanssi alkeistaso
Kari ja Merja
18.00-19.00
DanceMix JUNIORS keskitaso
Janica
19.00-20.00
Parisalsa jatkotaso
Mikko
19.00-20.30
Lavatanssi jatko 1-2
Kari ja Merja
19.00-20.00
DanceMix jatkotaso TEENS
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
10.30-11.20
Baby&Mom Bailatino
Petsy
11.30-12.30
55+ Lattaritekniikka
Petsy
16.30-17.00
Satubaletti 3-4v
Riikka
15.15-17.30
Yksityinen salivaraus
17.00-17.45
Satubaletti 5-6v
Riikka
17.30-19.00
yksityinen salivaraus
18.00-19.30
yksityinen salivaraus
17.45-18.45
Baletti 7-9v
alkeistaso
Riikka
18.45-19.45
Lyrical jazz juniors
Riikka
19.45-20.45
Lyrical jazz/ nykybaletti 20+ aikuiset
Riikka
Sali 1Sali 2Sali 3
TIIVISKURSSEJATIIVISKURSSEJATIIVISKURSSEJA
Sali 1Sali 2Sali 3
16.00-17.00
Dancemix KIDS
perustaso
Nina
16.00-16.30
Äiti&lapsi-tanssi 1,5-3v avoin (5krt)
Laura
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Laura
17.00-18.00
Bailatino avointaso
vaihtuva tanssi
Petsy/Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Laura
18.00-19.00
DanZatu
avointaso
Carina/Petsy