Aikataulu

Yllä olevasta aikataulusta näet kevään 2018 tunnit ja alle päivitetään salikohtainen aikataulu mahdollisimman pian!

Sali 1Sali 2Sali 3
17.00-18.00
Bailatino jatko
Petsy
17.00-18.00
Street&hiphop juniors
Nina
18.00-19.00
Parilattarit alkeisjatko1
Mikko
18.00-19.00
Parilattarit alkeet
Petsy
18.00-19.00
Street&hiphop pojat jatko
Nina
19.00-20.00
Parisalsa alkeet2
Mikko
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
Parilattarit alkeet
Petsy
20.00-21.00
Parilattarit alkeet2
Mikko
20.00-21.00
Yksityinen salivaraus
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30-10.30
55+ Bailatino
Mikko
10.30-11.20
Baby & Mom Bailatino
Mikko
17.15-18.00
Lastentanssi 5-6 v.
Janica
17.00-18.00
Street&hiphop pojat alkeet
Mikko
17.00-18.00
LatinActions
Carina
18.00-19.00
DanceMix 30+
Minna

19.00-20.00
ShowBurleski alkeet
Minna
20.00-21.00
Nykytanssi edistyneet
Minna
20.00-21.30
Lavatanssi jatko1
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
10.00-11.30
55+ lavatanssi jatko
Janica
11.30-12.30
55+ Lavatanssi alkeet
Janica
16.30-17.30
Jazz edistyneet / JUNIORS
Riikka
17.30-18.00
Lastentanssi 3-4 v.
Riikka
17.30-19.00
Lavatanssi alkeet2
Janica
18.00-18.45
Satubaletti 5-6v
Riikka
18.00-19.00
HipHop/Street kids alkeet2
Minna
19.00-20.00
DanceMix jatko1 Juniors
Riikka
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
20+ Nykytanssi alkeet
Minna
20.00-21.00
Baletti&Kehonhuolto aikuiset
Riikka
20.00-21.00
Showlatin (high heels)
Oona
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30–10.30
55+ Bailatino
Mikko
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Carina
17.00-18.00
Latinmix
Mikko
17.00-18.00
Dancemix alkeet2 KIDS
Janica
18.00-19.00
DanceMix JUNIORS alkeisjatko1
Janica
18.00-19.00
Lavatanssi alkeet
Kari ja Merja
18.00-19.00
Soolo salsa
Mikko
19.00-20.00
DanceMix jatko1 JUNIORS
Janica
19.00-20.30
Lavatanssi jatko 1-2
Kari ja Merja
Sali 1Sali 2Sali 3
17.15-17.45
Lastentanssi 3-4v.
Laura

17.45-18.30
Lastentanssi 5-6v
Laura
18.30-19.30
Dancemix alkeet2
Laura
18.30-19.30
Lavatanssi alkeet1
Mikko&Carina
18.00-19.30
suljettu ryhmä
Sali 1Sali 2Sali 3
TIIVISKURSSEJATIIVISKURSSEJATIIVISKURSSEJA
Sali 1Sali 2Sali 3
13.00-14.30
Centro ShowKids
Nina
14.30-16.00
Centro ShowJuniors
Nina
16.00-17.00
Dancemix alkeet KIDS
Nina
16.00-16.30
BabyBailatino 1,5-3v
Carina/Petsy
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Oona
17.00-18.00
HipHop & Street jatko1
Minna
17.00-18.00
Bailatino
Petsy/Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Oona
18.00-19.00
Showtanssi jatko1 TEENS
Minna
18.00-19.00
DanZatu
Carina/Petsy