Aikataulu

Yllä olevasta aikataulusta näet syksyn 2019 aikataulun.
Alla olevaa salikalenteria päivitetään parhaillaan….

Sali 1Sali 2Sali 3
17.00-18.00
Bailatino jatkotaso
Petsy
17.00-18.00
Street&hiphop juniors
Nina
18.00-19.00
Parilattarit keskitaso
Mikko
18.00-19.00
Parilattarit perustaso2
Petsy
18.00-19.00
Street&hiphop pojat
Nina
19.00-20.00
Parisalsa perustaso
Mikko
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
Parilattarit perustaso1
Petsy
20.00-21.00
Yksityinen salivaraus
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30-10.30
55+ Bailatino avointaso
Mikko
10.30-11.20
Baby & Mom Bailatino avoin
Mikko
17.00-18.00
Street&hiphop pojat alkeet
Mikko
17.00-18.00
LatinActions avointaso
Carina
18.00-19.00
DanceMix 30+ avointaso
Minna
18.00-19.00
Lava-Workshopit alkeet
vaihtuva opettaja
19.00-20.00
ShowBurleski avointaso
Minna
19.00-20.00
Lava-Workshopit perusteet/keskitaso
vaihtuva opettaja
20.00-21.00
Nykytanssi edistyneet
Minna
20.00-21.30
Lavatanssi jatkotaso
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
10.00-11.30
55+ lavatanssi jatkotaso
Janica
11.30-12.30
55+ Lavatanssi alkeet
Janica
17.00-17.30
Satubaletti 3-4 v.
Riikka
17.30-18.00
Lastentanssi 3-4 v.
Riikka
17.30-19.00
Lavatanssi perustaso
Janica
18.00-18.45
Satubaletti 5-6v
Riikka
18.00-19.00
HipHop/Street kids perustaso
Minna
19.00-20.00
DanceMix juniors keskitaso
Riikka
19.00-20.00
Yksityinen salivaraus
19.00-20.00
20+ Nykytanssi alkeet avoin
Minna
20.00-21.00
Baletti&Kehonhuolto aikuiset avointaso
Riikka
20.00-21.00
Lavatanssi alkeet
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30–10.30
55+ Bailatino avointaso
Mikko
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Carina
17.00-18.00
Latinmix
Mikko
17.00-18.00
Dancemix KIDS perustaso
Janica
18.00-19.00
Aktiivivenyttely avoitaso
Mikko
18.00-19.00
Lavatanssi alkeet
Kari ja Merja
18.00-19.00
DanceMix JUNIORS keskitaso
Janica
19.00-20.00
Parisalsa jatkotaso
Mikko
19.00-20.30
Lavatanssi jatko 1-2
Kari ja Merja
19.00-20.00
DanceMix jatkotaso JUNIORS
Janica
Janica
Sali 1Sali 2Sali 3
9.30-10.30
Lavis-lavatanssiliikunta avoin
Marita
17.15-17.45
Lastentanssi 3-4v.
Laura
17.45-18.30
Lastentanssi 5-6v
Laura
18.30-19.30
Dancemix KIDS perustaso
Laura
17.30-19.00
yksityinen salivaraus
18.00-19.30
yksityinen salivaraus
Sali 1Sali 2Sali 3
11.00-11.45
Jooga KIDS 4-7v
Anna
TIIVISKURSSEJATIIVISKURSSEJA
12.00-12.45
Kehonhuoltojooga 8-11v
Anna
Sali 1Sali 2Sali 3
13.00-14.15
Centro ShowKids
Nina
14.30-16.00
Centro ShowJuniors
Nina
16.00-17.00
Dancemix alkeet KIDS
Nina
16.00-16.30
BabyBailatino 1,5-3v avoin
Carina/Petsy
16.30-17.00
Lastentanssi 3-4 v.
Oona
17.00-18.00
HipHop & Street jatkotaso
Minna
17.00-18.00
Bailatino avointaso
Petsy/Carina
17.00-17.45
Lastentanssi 5-6 v.
Oona
18.00-19.00
Showtanssi jatkotaso TEENS
Minna
18.00-19.00
DanZatu
Carina/Petsy